MOTO

Dārzs, kuram ir raksturīgi lieli laukumi, kurš nav pārsātināts ar krāsām un pārblīvēts ar daudziem dažādiem augiem. Dārzs, kurā ir jūtama dabas klātbūtne un laika ritējums. Dārzā atrodoties, rodas izjūtas, ko spēj sniegt tikai un vienīgi daba. Tas mums tik ļoti pietrūkst – urbanizētiem, no dabas attālinātiem cilvēkiem. Dārzs, kura saimnieki ir brīvi no stereotipiem un bailēm par aizraujošu ideju ienākšanu viņu dārzā no pasaules. Dārzs, kurā it kā apstājas laiks, kurā ir kaut kas dziļi intīms, vārdos neizsakāms. Kurš ir radīts cilvēkam un nevis otrādi. Dārzs ir vieta, kur kavēties cilvēka prātam, kur pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Dārzs, kurā ir jūtams domāšanas dziļums un laikmets, latviski ģenētiskā un askētiskā kvalitāte.

AINAVA

Absolūts respekts pret apkārtējo dabu.
“Raugoties dabas krāsu vizošās pārmaiņās, man bieži šķitis, ka es dzirdētu kādu mūziku. Kaut ko netverami melodisku, it kā kāda kosmiska un mūžīga orķestra blāvas atdunas. Tad pats es piepildos dīvainām, saldām šalkām. Man šķiet, ka viss ap mani noskaņās vītos. Un ka pats es – zeltainu pustoņu vītne. Kas visām savām trīsām, ar visu savu būtību tiecas iekļauties dabas mūžīgās harmonijas ritmā.” (R.Rudzītis. Svētceļotāja piezīmes)

DĀRZS

Askētisks dārzs.

VIDE

Dabiska, harmoniska un nesamākslota vide, bez haotiskuma sajūtas.
Mēs visi esam atbildīgi par sakārtotu un kvalitatīvu vidi sev apkārt.

DIZAINS

Radīts ar mērķi, ar savu stāstu un nozīmi, kurš aizrauj ne tikai vizuāli, bet arī intelektuāli.
Tas ir lakonisks, estētisks un funkcionāls.
Ekoloģija, atgriešanās pie dabas un “saknēm”. Praktiskums un patieso vērtību atzīšana – tās ir šodienas tendences, kuras tuvas man ir bijušas vienmēr.